Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мичмана по време на мача Лацио-Интер И сега топката е притежание на небесно-белите от "Лацио"
Разни 1,503 прегледа
Следващ →

Още вицове

Глупак, който осъзнава, че е глупак, вече не е глупак. Достоевски Блодинка, брюнетка и червенокоса отиват в пустинята. Когато стигнали брюнетката казала: - Аз нося вода, да пием, ако сме жадни. Червенокосата казала: - Аз нося храна, ако сме гладни да хапнем. А блондинката казала: - Аз нося прозорец, ако ни стане горещо да отворим... Две мутри си говорят: - Какво толкова ми я хвалят руската кухня. Ходих скоро до Москва, бях в един ресторант, опитах. Нищо особено! "Макдоналдс" като "Макдонладс"! Спират един кораб за митническа проверка... Качва се митничаря и пита капитана на кораба: - Наркотици? - Да, ето, два килограма чист кокаин - отговаря капитана и показва пакет ... Митничаря (учудено): - А оръжие? - Да - ето два калашника и един "Макаров" ... Митничарят (ядосан): - Ами валута? - Разбира се - отговаря капитана и вади едно куфарче долари. Митничарят (шашнат): - И всичко това е ваше? - Не - казва капитана - това е ваше, моето е в трюма ... Извънземните решили да видят до къде е стигнал човешния разук и интелект и отвлекли Японец, Американец и Бай Ганьо. Затворили всеки с отделна бяла сфера, дали им храна, вода и по две титаниеви гюлета и ги оставили. След половин ден минали да видят дали са направили нещо. Минали покрай Японеца - храната хапнати 1-2 хапки, пил 1-2 глътки вода, седи дъвче, разтяга, мачка гюлетата. Извънземните си казали "ясно тоя тука мисли и майстори нещо сигурно ще бяга - добре". Минали покрай американеца - храната изядена, пиенето изпита, той лежи в средата на сферата подпрял глава на едното гюле а другото се търкаля свободно. Казали си "Абе тука си е**** мамата". Отишли при Бай Ганьо и гледат пиенето изпито, яденето изядено и гюлетата ги няма. Почудили е бая и след като не могли да измислят какво е станало с гюлетата решили да го питат. - Абе ясно изпил си пиенето и си изял яденето, ама гюлетата къде са? - Абе не знам едното се счупи, другото го изгубих... тука някъде трябва да е!