Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Щастлив ли си? - Някога да си виждал нещастен идиот?!
Разни 2,089 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад баща в паника звъни на педиатъра: - Докторе, какво да правя? Тригодишната ми дъщеря пийна от йода! - Такаааа, а как изглежда сега детето, какво прави? - Какво прави... Хили ми се със зелена уста, плези ми се със зелен език и зъбите й са зелени... Докторе, какво да правя?! - Снимайте я! Седяла си салатата в стомаха и изведнъж нещо се плиснало отгоре й: - Какво си ти? - пита сърдито салатата. - Ракия. - За какво те изпиха? - За здравето на Петър Петров. И така още няколко глътки ракия обезпокоили салатата и тя накрая си казала: - Брей, добър човек ще да е тоя Петър Петров. Я аз да излезна да го видя... - Професоре, задайте ми още един допълнителен въпрос. — Както желаете. Знаете ли, кога е поправителната сесия? В класа на Иванчо дошъл инспектор. Госпожата влиза заедно с него в класната стая и с широка усмивка пита: - Ученици, знаете ли кой е дошъл днес на посещение? Иванчо се обажда: - Някакво говедо от министерството. Госпожата: - Иванчо, как не те е срам? Откъде си ги научил тези думи? Марш при директора! - Ами вчера като минавах покрай кабинета на директора го чух да ви казва: "И утре да внимавате как ще се държите като дойде на посещение онова говедо от министерството." - Кога ще оправиш чешмата в кухнята? - Утре ще я поправя. - Утре, утре! Всичко ще направиш утре!!! - Права си! Утре няма да успея всичко! Ще я поправя другата събота!