Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Канибал е в леглото си, върти се, не може да заспи и си мисли: "Кой съм аз? Защо ме има на този свят?" А жена му: "Казвах ти, не яж интелектуалци на вечеря!"
Черен хумор 1,801 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не може да влезнете от тук - това е изход! - Като е изход, аз как влезнах?!?! (Диалог в магазин "Фантастико") Във вагон пътуват двама тексасци. На една гара излезли от купето да си наквасят гърлото. Върнали се, гледат- местата им заети. Помолили пътниците да ги освободят, но те отказали. Тогава единият от тексасците извадил пистолета си и извикал: - Броя до три!!! Едно! Две! Пътниците се изпарили моментално. Приятелите седнали на местата си и единият философски отбелязал: - Ето заради такива нахалници, на нас тексасците ни е излязла лоша слава. Младеж се приближада до младо момиче в дискотеката: - Здрасти, как се казваш? - Няма да ти кажа. - А искаш ли да позная от три удара? Едно конче както се разхождало из гората изведнъж дочуло тежки стенания. Приближило се и видяло едно зайче седнало там и тежко проплаквало: - Меечо, меечо. Кончето се приближило и го попитало: - Защо плачеш? А зайченцето продължило: - Меечо, меечо. Кончето отново го попитало: - Но, защо плачеш Мечо го няма? А зайчето отново започнало: - Меечо, меечо. Тогава кончето се ядосало, отдалечило се и като се засилило към зайчето, то се отдръпнало и кончето паднало в пропастта. Тогава зайчето отново започнало да плаче: - Коонче, коонче. Двама евреи в концлагера си говорят: - Мирише ми на карамел. Май за десерт ще има крем карамел. - Не бе! Горят диабетиците!