Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама пияни нахлуват в аптека: - Имате ли свещички за хемороиди? - Не - отговаря младата аптекарка. - А свещници? - поинтересувал се вторият.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Разговор между шофьор и стопаджийка: - За къде пътувате? - За Варна. - Скоро не съм возил бременна жена за Варна. - Но господине, аз не съм бременна! - А, до Варна има време!
Семейни
03.10.2017
3,376 прегледа
Следващ →
Още вицове
Свещеник към пияница: - Страхувам се, сине мой, че няма да се видим в рая... - Отче, какви ги разправяте! Какво сте се сторил?
Обама уби по време на интервю муха, а журналистите направиха от нея слон.
Лекар бил на визитация в лудница и влязъл в поредната стая. Един пациент седял на пода и режел въображаема дъска, докато друг висял от тавана. — Какво правиш? – попитал докторът първия пациент. — Не виждате ли? Режа тая дъска. — А какво прави той? – посочил другия пациент психиатърът. — А, той ми е приятел. Малко е луд и се мисли за електрическа крушка. Лекарят виждал, че лицето на оня, който висял от тавана, започва да почервенява. — Щом ти е приятел, трябва да го свалиш на пода, преди да е пострадал. — Какво, и да режа дъската на тъмно?!
Много обичам да пътувам към работата си. И обратно. Само тези осем часа помежду им - яко дразнят.
Бизнесмен се прибира към къщи , когато на едно от най - натоварените кръстовища в Лондон попада в задръстване. - По дяволите. - казва си той. - Задръстването днес е по-лошо от всякога. Нищо не се движи. Изведнъж забелязва полицай, който се разхожда от кола на кола и го вика при себе си. Сваля стъклото и го пита: - Извинете, каква е причината за задръстването? - Стив Макларън е спрял по средата на магистралата. Казва, че ще се полее с бензин и ще се запали. - Но, защо? - Уволнили го от поста треньор на националния отбор. Казва, че никой не го обича и сега няма да има пари да издържа семейството си. Сега обикалям и събирам дарения за него. - И колко събрахте до тук? - Ами, само 300 литра бензин, но едни момчета още източват.