Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Днес показаха по телевизията как ББ играе шах. Само той може да играе два хода назад. --- Играят Дучето и ББ шах. Дучето: - Шах! ББ: - Я да върнем малко, че нещо се обърках...
Политически 3,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишли група студенти на пикник и замръкнали. Нямало къде да спят и отишли до близкия манастир. Отива водача им и пита игумена: - Дядо игумене, ще ни пуснеш ли да преспим? - Виж, мойто момче, - казал игуменът, - ще ви пусна ама ти уреди нещо за чукане и няма проблеми. Настанили се те в трапезарията. Решили да си лягат и отива пак същия студент при игумена. Чука на вратата на килията му. - Влез, влез. Влезнал той. - Лопни мандалото че влиза хлад. Затворил той вратата. - Какво стана? Кандардиса ли някое маце? - пита игуменът. - Ама дядо попе, аз нали разбираш, те никоя не искаше а и вече е късно дай още по някое одеало да се завием и да си ходя - Късно е чадо, мандалото лопна Две селски кучета идват в града и виждат един таксомер за паркиране. Едното куче казва на другото: - Виждаш ли до къде стигнахме, сега вече и пари за кенеф ни искат. На Ванчо му вървяло адски в игрите. Пусне тото-шестица. Купи си билет от лотарията – печели. Писнало му един ден от тоя живот и отишъл за риба. И какво хванал? Точно така – златната рибка. Още преди да си е отворила устата, той ѝ казал: — Ааа, не! Нищо не искам – писна ми! — Не може така, трябва да измислиш нещо! – казала рибката. Мислил Ванчо и решил: — Добре – искам секс с индийка… И индийката се появила, като по филмите – с червена точка на челото. Нашият казал: — Ама с точки са само женените! А рибката: — Ами хубаво, изтрий я! Изтрил Ванчо точката и отдолу видял надпис: „Честито! Печелите апартамент в Люлин!“ Между приятелки: - Аз пък вече нямам кой знае какви претенции към мъжа, за когото искам да се омъжа. Важното е да е добър човек, културен, възпитан... Как мислиш, дали са останали още такива милионери? Знаете ли какво си мисли блондинка когато види бананова кора на пътя си? Отговор: Няма как, пак ще се пада!