Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки си седели на плажа и едната, четяла списание. По едно време се разсмяла: - Хо-хо-хо! Другата я погледнала умно и й казала: - Ама че си глупава, сега не е Коледа!
Блондинки 2,999 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама си говорят и единият се жалва: - Сещаш ли се за оня огромен гьол пред нашата къща? - Да, какво? - Писах на кметството да им се оплача, казах им че е цяло блато. - И те какво? - Пратиха ми учебник за развъждане на гъски. Между таралежи: - Това по теб дамски буби ли са? - Не, паяци. - ?? - Абе, чуках една четка за паяжини... Вървели две бедни и много гладни бабички и изведнъж виждат на земята повръщано. Първата, която стигнала до него, веднага го изяла, а другата казала: - Имаше косми, ма! Погнусила се бабичката и повърнала. Другата обаче изяла всичко и казала с усмивка: - Мерси, че ми го затопли! Всички американски телевизии показваха кадри от издевателствата над иракски затворници. По този начин командването на САЩ разчита за попълването на числото на доброволците да служат в Ирак. Старшината : - Защо минахте на червено? Пияният шофьор : - Защото от бялото получавам киселини.