Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо отменят мексиканските вълни на световното първенство по футбол 2006? - Защото на Евро 2004 се удавили 4 блондинки.
Разни 1,628 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят: - А къде ти е фланелката с надпис "Животът е кратък. Почни с десерта!" - Ами подарих я. Стана ми малка. Съпрузи минават покрай ресторанта в който се е състояло преди години сватбеното им тържество. Жената развълнувана: - Скъпи, спомняш ли си тук празнувахме нашата сватба. Винаги съм се питала, защо ли не сме се връщали след време на обяд или вечеря в този ресторант, спомням си че кухнята му беше разкошна...? - Не помня защо, но имам лоши спомени от това място... - отвръща мъжът. Борец минава покрай един строеж. Изведнъж от горе пада една тухла и туп - удря го по главата. Той си отупва косата, обръща се нагоре и вика: - Ей, по внимателно бе! Ами ако беше минал някой човек... Среща между вожда на канибали и еврейски лидер: - Удаде ли ви се да се преборите с антисемитизма? - Още не. Обяснявам на моите, че евреите също са хора, но не щат да ги ядат, проклетите, и това си е! Отива Иванчо на училище със синина под окото: -Какво се е случило детето ми? -пита учителката. -Ами снощи легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате по едно време ме пита: -Заспа ли? -А аз викам: -Не. И той се завъртя и без да иска ме удари. На другия ден Иванчо пак отива със синина на другото око, и учителката пак го пита какво се е случило. Ами снощи пак легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате след малко пак ме пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита: -Заспа ли? И аз пак казах че не съм, и той пак без да иска се завъртя по-рязко и затова ми е синьо и другото око. Отива Иванчо на третия ден целия посинен и госпожата пак го пита какво е станало че целият е син. -Ами снощи пак легнах при тате и мама и тате пак пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита заспа ли, аз пак мълча, попита и трети път дали спя, но като не му отговорих тате попита: -Влезна ли? -А аз викам: -Кой?