Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кара си един човечец Трабанта и по невнимание удря BMW-на един мутри. Примирил се човека с неславния си край, излезнал от трабанта така и така ще мре поне да има защо, взел един водопроводен ключ и почнал да троши прозорци, огледала, фарове. Качил се в Трабанта и изчезнал. В същото време едната мутра тъкмо затварял ченето си от изумление и казал. - Абе браточки представятели си к’во щеше да стане ако ние го бяхме ударили!!!
Семейни 3,421 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама. Единия казва: - Да знаеш, откъде може да се купи шапка-невидимка? - Защо ти е? - Да подаря на тъщата! 17 блондинки си седят до един клуб и си говорят. Минава охраната на клуба и ги пита: - Защо седите отвън, а не влезете вътре? - Чакаме да дойде 18-та. Нали в клуба е за над 18 Ако ми разбиеш сърцето, ще ти разбия на теб главата. Адам към Ева: - Ама че работа! Шефът ми е пробутал жена, която тръгва с първия срещнат мъж!... Един мъж отишъл да си търси работа! Управителят на фирмата го поканил да седне и започнало интервюто: - Кажете ми нещо за себе си - помолил го управителят! Мъжът започнал да разказва, да се хвали, колко е работен и умен и сръчен и накрая казал, че има само един единствен недостатък т.е. имал само едно мъдо! Управителят му отговорил веднага: - Можем да те вземем на работа, но само на половин работен ден! - Защо! - възмутил се мъжът... - Ами, нашите работници до обяд си вкарват и вадят лявото мъдо в левият крачол, а следобяд си вкарват и вадят дясното мъдо в десният крачол! А ти няма да има, какво да работиш следобяд...