Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Човек отишъл на зъболекар и той му казал, че трябва да му извади зъб. Извадил спринцовка с упойка, но пациентът веднага хванал ръката на зъболекаря и му казал: - Докторе вцепенявам се от игли, моля ви измислете друг вариант! Докторът му предложил да го упои с газ. Пациентът отново реагирал: - Моля ви! Ще ми е лошо цяла седмица! Моля измислете нещо друго! Докторът излязъл и се върнал с хапче и чаша вода. И му казал: - Ето, това ще ви помогне. Пациентът: - Какво е това? Докторът: - Виагра. Пациентът: - Е, как ще ми помогне Виагра!?!?!? Докторът: - Ще има какво да стискате, докато ви вадя зъба!
Професионални 3,569 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звъни Баба Яга на Змей Горянин: - Идвай бързо, страхотна ракийка съм сварила! - Бабо Яге, вчера пихме с Кашчей някакъв боклук, едната ми глава е в безсъзнание, втората повръща, третата едва се надигна да ти отговори. Звъни Баба Яга на Кашчей Безсмъртни: - Идвай да пием, страхотна ракийка сварих! - Бабо Яге, пихме вчера със Змей Горянин нещо, дето, както съм безсмъртен, сега се притеснявам да не умра! Звъни Баба Яга на Леший: - Идвай бързо да пием от новата ракийка! - Идвам! Гледа Баба Яга през прозореца - иде Леший - 5 метра тича, пада на земята, става, 5 метра тича, пак пада Излязла да го посрещне на прага и пита: - Леший, какво става, защо падаш тъй? - Ами, Бабо Яге, като си помислех за хубавата ракийца и хуквах. Но като се сетех, че после ще искаш да се чукаме - и губех съзнание. В малка църква разсилния чисти между пейките. Падрето го доближава и го моли: - Абе ще можеш ли да отидеш в изповедалнята да изслушаш една изповед. Имам разтройство, а вдовицата макГий идва. Тя никога не прави нищо грешно, та можеш да я изслушаш, да й дадеш да повтори десет пъти "Отче наш" и да я пратиш да си ходи. Аз ей сега идвам. Бидейки услужлив разсилния се съгласил. Както падрето казал, дошла вдовицата и още не затворила врата на изповедалнята: - Отче съгреших. Отдадох се на греха. Направих свирка на млад мъж. Вцепенен, разсилния нямал идея какво да каже. Със сигурност повтарянето 10 пъти на "Отче наш" не би свършило работа. Отворил леко неговата врата и подвикнал на момчето до олтара: - Псссст! Колко дава падрето за свирка. - 2 сникерса и кока-кола. - Имам проблем, никой от приятелите ми не използва Google+. - Намери си нови! Дядо събира своите внуци и правнуци и казва: - Деца, цял живот не съм пил, не съм пушил, камо ли пък наркотици. Ям умерено, лягам си най-късно в 22 часа. Бях верен на вашата баба. И утре мисля да празнувам моята сто годишнина! - Но по какъв начин? Двама бездомни си говорят: - Едно време се возех на собствена кола... - Да бе, и майка ти я буташе!