Събуждат се сутринта две педите.
Първият казва:
- Ох, погледни в дупето ми, там нещо май цъка? !
Вторият си вкарва ръката и внимателно пипа:
- Няма нищо!
Първият
- По-надълбоко виж де...
Вторият
- Я чакай, има нещо наистина... напипах го... УАУ! ! ! "Ролекс"... златен! ! !
Първият усмихнато
- Честит рожден ден! ! !
Човек отишъл на зъболекар и той му казал, че трябва да му извади зъб. Извадил спринцовка с упойка, но пациентът веднага хванал ръката на зъболекаря и му казал:
- Докторе вцепенявам се от игли, моля ви измислете друг вариант!
Докторът му предложил да го упои с газ. Пациентът отново реагирал:
- Моля ви! Ще ми е лошо цяла седмица! Моля измислете нещо друго!
Докторът излязъл и се върнал с хапче и чаша вода. И му казал:
- Ето, това ще ви помогне.
Пациентът:
- Какво е това?
Докторът:
- Виагра.
Пациентът:
- Е, как ще ми помогне Виагра!?!?!?
Докторът:
- Ще има какво да стискате, докато ви вадя зъба!