Умрели бабка, жена на 30г. и младо девойче на 12г. Пред вратата на рая ги чака Св.Петър и казва:
- Сега бабе, сядай на онова колче ако потече кръв влизаш, ако не в ада.
Сяда бабката няма кръв - в ада.
Св. Петър пак :
- Сядай - на 30г.
И тя к’во да прави сяда и пак няма кръв и тя в ада. Св. Петър пак:
- Сядаи на колчето - вика на 12г.
Сяда тя и потича кръв.
Св. Петър:
- Влизай в рая.
- А, не искам.
- Тогава в ада.
- А и там не искам.
- А каде искаш? - учуден пита
- На колчето, на колчето искам.
Пред бар чакат 15 блондинки вече около час. Персоналат вътре ги гледа и се чуди защо не влизат. По-късно идва още една. След оче час пристига друга блондинка. Минава още време. Тогава барманът излиза и ги пита:
- Абе, момичета, к’во става? Седите вече тука кам 3 часа и не влизате...
Най-смелата от тях го поглежда и казва:
- Точно ти ли ме питаш? Ми нали пише, че не пускате под 18?"