Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един поп си кара катафалката и на едно кръстовище се срещат челно с една "баварка" управлявана от мутра. Слиза мутрата и почва да псува: - Ей, брадато к....е, къде-е-е гле-еаш бе, ма-а-ама ти проста?!?! Попа слиза, съвсем невъзмутимо и с благ глас казва: - Чадо Божие, успокой се, недей се гневи - бърка в катафалката и вади бутилка уиски - ами дай да пием за наше здраве, че Господ ни пожали и ни остави живи и здрави!!! - подава отворенета бутилка на мутрата. Оня надигнал бутилката и на няколко глътки я преполвил, подал я на попа и му вика: - `Айде дядо попе, твой ред е!!! А попа с отрицаващи движения му отвръща: - Не-е-е синко, моят ред ще дойде по-късно, а в момента чакам КАТ.
Разни 1,800 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по биология учителката обяснява на децата, колко са важни витамините и че трябва да се хапват повече плодове и зеленчуци. Нарисувала тя една краставица на дъската и попитала Иванчо, какво е това. - Еми, това е член! - Марш, изчезваи, мама ти мръсна, развратник. Утре с баща ти! Деца кажете ми какво е това на дъската? - Ем госпожо, Иванчо Ви каза, това е член! - Ауу, как може да сте толкова развратни! Ще извикам директора! Дошла директорката и започнала да чете морал на малчуганите: - Как може! Това е безобразие, много сте се разпуснали. Само глупости говорите и... кой е нарисувал тоя член на дъската? Малко момиченце пита: — Татенце, искам да си имам малка сестричка. Бащата се опитва да бъде остроумен и казва: — Миличка, ти си имаш сестричка? — Имам ли си? – смутено пита детенцето. — Разбира се, – казва бащата, – Просто не я виждаш защото като влезнеш през предната врата, тя винаги излиза през задната врата на къщата. Малкото момиченце няколко секунди мига учудено и казва: — Ааа, имаш предвид, че прави, както другия ми татко? Младеж се чуди как да заговори хубаво момиче на спирката на „Орлов мост“. Накрая казва: — Извинете, автобус номер 76 минава ли от тук? — Да. — А номер 213? — Да. — А номер 313? — Да. Тук минават много номера, но вашия няма да мине. Двама финландци решили да поркат. Купили си 5 каси водка. Поркали един ден. Поркали два дни. Пили и на третия. На четвъртия ден единият рекъл на другия: - Абе тая водка вече не ми изглежда толкова гадна, като през първия ден. - Е-е, наду ми главата. Ще пием или ще си приказваме? На Иванчо му се преебало, имал малко пари в джоба и решил да ходи в евтин бардак. Спира едно такси, зад волана Марийка. - Карай ме в най-евтиния бардак, който знаеш! - Ами ти току що влезе в него - отговаря Марийка.