Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо кучетата са за предпочитане пред мъжете? 1. Изразяват привързаността си публично. 2. Страдат по вас, когато ви няма. 3. Чувстват вина, когато сбъркат нещо. 4. Не критикуват приятелките ви. 5. Могат да бъдат обучени. 6. В сънищата им няма нищо застрашително за вас. 7. Когато са на средна възраст, не ви напускат заради по-млада стопанка. 8. Когато ви целуват, правят го с чувство.
Семейни 3,046 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обява: Заменям 40-годишен мъж за двама 20-годишни. Вариантът 4 х 10 не се приема. Двама приятели си говорят: - Толкова много съм чел за вредата от алкохола и тютюнопушенето, че реших - от Нова година спирам. - Какво по-точно? Пиенето или пушенето! - Четенето! Живял човек, който като бил млад си мечтаел да стане велик писател. Когато го питали, какъв иска да стане, той винаги отговарял: "Искам да напиша нещо, което да се чете от ЦЕЛИЯ СВЯТ, което ще пробужда у хората НАЙ-СИЛНИ ЕМОЦИИ, което да ги кара да се ТРЕВОЖАТ, ПЛАЧАТ, ДА СИ КЪСАТ КОСИТЕ, ДА КРЕЩЯТ..." Мечтата му се сбъднала. Сега той работи в Microsoft и пише съобщенията за грешки. Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи: - Как си, лисо? - попитал я заека. - Остави се, зайо, любезния лос се е развилнял, хвана ме и ми скъса задника... Бягай зайо, защото... - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка. - Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека. - Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника... не виждаш ли... Бягай, защото... - едва-едва рекъл вълка. Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче: - Оо-о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о-о-о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката. Уплашил се заекът и хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си: - Добърррр деннннн! Двама приятели лекари, единият гинеколог, другия уши, нос и гърло, били големи зевзеци и един ден решили да си сменят кабинетите. Отива една жена на гинекологичен преглед и попада на доктора по уши, нос и гърло и той по навик: - Отвори уста и кажи-ааа! А жената скокнала: - А, не докторе, само не я учи да говори, че ще стане една ...