Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всеки чиновник знае, че 2.3 млн + 2.1 млн. закръглено е равно на 4.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как се казва вулкана? - Ейяфятлайокутл. - Да не си настъпи клавиатурата?
Разни
03.10.2017
2,557 прегледа
Следващ →
Още вицове
Има два сорта хора хора мислещи и хора забавляващи се.
Вълкът, заека и хамстера ще участват в пиеса. Те трябвали да си измислят артистични имена. Вълкът казал Вую заекът казал Зую, а хамстера... ааа аз няма да играя!!!
Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - К’во е т’ва? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе..., ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Бе, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, ДИЙ!!!
Днес шефът ми пред целия офис ме попита:"Имаш ли минутка?". Опитвайки се да бъда лоялен казах:"Имам колкото си искам!". И двамата се направихме, че не съм казал това.
Имало едно време един много добьр доктор. Един майтапчия решил да се пошегува с него. Отишал и му казал, че нямал вкус. Докторьт го прегледал и казал на асентанта си: - Четвъртото шише, горе. Дал го на шегаджията да го изпие. Мнимият болен отпитал и с погнуса прошепнал: - А бе, докторе, това е пикня! Докторьт отговорил: - А, нямал си вкус, а!?! След известно време шегаджията решил да си отмъсти и пак отишъл на преглед. - Докторе, нищо не помня! Дори името на жена ми -казал той. Докторът го изгледал и казал на асистента си: - Четвъртото шише, горе. Мнимият пациент поскочил от стола: - Пак ли мочата, бе докторе!?! Докторът отвърнал: - Не помни, а! от Теодоси и И Александра Качакови