Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как се казва вулкана? - Ейяфятлайокутл. - Да не си настъпи клавиатурата?
Разни 2,557 прегледа
Следващ →

Още вицове

Има два сорта хора хора мислещи и хора забавляващи се. Вълкът, заека и хамстера ще участват в пиеса. Те трябвали да си измислят артистични имена. Вълкът казал Вую заекът казал Зую, а хамстера... ааа аз няма да играя!!! Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - К’во е т’ва? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе..., ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Бе, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, ДИЙ!!! Днес шефът ми пред целия офис ме попита:"Имаш ли минутка?". Опитвайки се да бъда лоялен казах:"Имам колкото си искам!". И двамата се направихме, че не съм казал това. Имало едно време един много добьр доктор. Един майтапчия решил да се пошегува с него. Отишал и му казал, че нямал вкус. Докторьт го прегледал и казал на асентанта си: - Четвъртото шише, горе. Дал го на шегаджията да го изпие. Мнимият болен отпитал и с погнуса прошепнал: - А бе, докторе, това е пикня! Докторьт отговорил: - А, нямал си вкус, а!?! След известно време шегаджията решил да си отмъсти и пак отишъл на преглед. - Докторе, нищо не помня! Дори името на жена ми -казал той. Докторът го изгледал и казал на асистента си: - Четвъртото шише, горе. Мнимият пациент поскочил от стола: - Пак ли мочата, бе докторе!?! Докторът отвърнал: - Не помни, а! от Теодоси и И Александра Качакови