Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо жените умирали за Веселин Маринов?!?!? :)Защото с него никога не оставаш на сухо!!!:)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Оказа се, че файлът "моята_най_страшна_тайна.txt" съдържа следните думи: "Скъпа моя, моля те да не се ровиш в компютъра ми.".
Бисери
03.10.2017
3,023 прегледа
Следващ →
Още вицове
Контрольор се обръща към пътник с куче в рейса: - Платихте ли за кучето? - Не, то ми е подарък.
Както знаете , Робин Худ крадял от богатите за да даде на бедните. И така, той направил това геройчно действие и срещнъл първият бедняк по пътя си и му казал: - Аз съм Робин Худ! Аз крадя от богатите, за да дам на бедните. И дал на бедняка една кесия с пари. А бедняка ахнал: - Олелеле!?! Богат съм! А изведнъж Робин Худ взел кесията със пари и казал: - Аз съм Робин Худ! Крада от богатите, за да дам на бедните!
Иванчо и Марийка се качили на едно дърво да правят секс. Обаче, по едно време, клонът се счупил. Марийка казва: -Иванчо,Иванчо скъсаха ми се любимите гащички, сега мама ще ме набие. -Млъкни ма! Млъкни, не вижнаш ли, че оная ми работа остана на дървото!
xxx- РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ yyy- За Caps Lock-а ли говориш?
В хотела сервитьорът любезничи със симпатична закусваща двойка - нали трябва да се заслужи бакшиша. Мъжът отговаря с нежелание на натрапника: - Малко на ваканция, а? - Да... - А деца имате ли? - Да... - Решихте да ги оставите в къщи тоя път, а? - Да... - Колко е хубаво само двама без деца. Романтика! - Да... - А кой гледа децата? - Жена ми...