Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама пенсионери седят и разговарят. По едно време единият извиква: - Я, виж онзи пенсионер пие вода. - Е, и? - Ял е нещо, мръсникът!
Разни 1,820 прегледа
Следващ →

Още вицове

От офис на "Фантастико" е задигната фантастична сума при фантастично безхаберие от страна на охраната. ------- - Какво си казали в бандата, обрала "Фантастико"? - Дас ис Фантастиш... ------- Охраната на "Фантастико" е разбрала един час след обира..от новините... ------- Подготовката за Коледните празници е в пълна сила. За последното денонощие са регистрирани три големи обира. В зоопарка: - Тате, видя ли горилата как злобно ни изгледа, а? - Спокойно сине, все още сме на касата. Бойко Борисов пътува към поредното показно убийство и се опитва да разсъждава: - Размирици имало...?! Нас ни карат да направим наредба против тероризма, а тя каква стана - направихме наръчник на терориста... С годините шансовете за любов до гроб се увеличават. Често, когато сутрин гледаш някоя жена, с ужас разбираш, че снощното съблазняване е нейна, а не твоя заслуга.