Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две мутри отиват на лов. Както си ходят, единият вдига пушката, прицелва се, но не стреля! Другият му вика: - К`во правиш, бе? Що не стреля? К`во виде?! - Ъъъъ, абе мина една коза! Ама не стрелях, щото може да е питомна! - Абе как ше е питомна бе тъпак?! Тука у гората къдет` к`вот` има всичко е диво! Продължават из гората и по едно време тоя същият вдига пушката и стреля. - К`во стана, бе? К`во утрепа?! - Ъъъъъ абе, мина нек`ва дива бабичка, разбираш ли!?!
Разни 2,329 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво взимаш при безсъние? - Чаша ракия на всеки час. - И след това заспиваш? - Не, но така безсънието е по-весело. Из библията (на банките): ако имаш две ризи, дай едната на заем срещу лихва. После вдигни лихвата. После си искай парите веднага. Ближният естествено не може да плати, е вземаш си пак ризата но на друга по ниска цена. Ближният ти остава длъжник и продължава да ти дава пари. Ти естествено си му сърдит и го обвиняш за това стечение на обстоятелствата. Със спечелените пари си купуваш трета риза и си плащаш куверта за празника на банкера, за да се отърсиш от преживения стрес. Амин Урок в училище. Учителят пита: - Пешко, колко е 2х2? Пешко мълчи. - Защо не знаеш? - Ами, мама я нямаше вкъщи вчера и нямаше кой да ми помогне. - Сядай си двойка. Тони, я ти кажи, колко е 2х2? Тони също мълчи. - Ти защо не си учила? - Защото татко се прибра късно и не остана време да ми помогне. - Сядай си двойка. Иване, я ти отговори на въпроса! Иванчо също мълчи. - А ти защо не знаеш? - Защото вчера брат ми излезе от затвора и щом се прибра, се напи, наби всички съседи и беше голям екшън. - Така значи, май ме плашиш с брат си? Я си сядай веднага три. Телефонът звъни в три часа през нощта. Мъжки глас пита: - Ало, 68-27-53 ли е? - Алкохолик нещастен, не можа ли поне една цифра да улучиш? Ще местят зоологическа градина. Решили със самолет. Качили всичките животни, настанили ги и след 2 часа всички животни заспали. Само орела бил буден и почнал да се клати като във ритам... Сабудил се лъва: - К’во праиш бе? Орелът отговаря. - Ебавам се! Лъва: - Тогава и аз ще се ебавам. Почнал и лъвът да се клати. След малко се буди хипопотама: - Кфо прайте бе? - Ебаваме се! - Тогава и аз ще се ебавам - казал хипопотамът и започнал и той. Буди се Слона: - Кфо прайте бе? - Ебаваме се! - Тогава и аз ще се ебавам ... След 2 мин ебавки самолета се чупи и животните политат към земята. Орелат обаче разперил криле и полетял и казал: - Като не можете да летите, що се ебавате!