Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Все повече и повече хора в полето местожителство пишат "интернет".
Програмисти 3,404 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бе как няма да ги стигнем американците, те си имаха Буш, ние пък си имаме Борисов ... Две блондинки седят в един бар, скучаят и си говорят: - Имаш ли познати мъже? - Разбира се. - Звънни на 32-ма! - Защо толкова много? - Ми половината няма да дойдат. - Що пък 16? - Ами от тях половината ще се напият. - А 8 защо? - Ами половината няма да могат. - Защо 4? - Ами ти втори път няма ли да искаш? Соцпризив: Във всеки двор говедо Един слепец влязъл в бар и след като си поръчал пита сервитьора: - Искаш ли да ти разкажа един виц за блондинки? - Добре, но помисли дали ти искаш, защото съм рус - 1.80, 85 кила и съм женен за блондинка, бармана и той е рус 1.90, 105 кила, с черен колан по карате и е женен за блондинка, бодигарвдовете, и двамата са руси и женени за блондинки, а този от ляво е отново рус 1.95, 115 кила, борец е и също е женен за блондинка. Та... сигурен ли си, че искаш да си кажеш вица? - А не, не. То ще трябва да го обяснявам поне 5 пъти. Излита изтребител "Фантом". Говори си с диспечерската кула: - Първи, тук осми, насочвам се за излитане. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, излетях. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, на вражеска територия съм вече. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, срещу мен лети "Миг-31". - Разбрано, отписвам те.