Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Майката: - Защо си полугола, какво ще правищ? Дъщерята: - Отивам в банята, трябва ми нова снимка за Фейсбук.
Програмисти 4,411 прегледа
Следващ →

Още вицове

Все пак хората в София за много хитри! Веднъж, като бях в столицата, се качих на един автобус и си перфорирах билета. Тогава шофьорът се обърна и попита: "Къв беше този шум?" В препълнения автобус: - Господине! Ако сте съвсем полегнали върху мен, то поне не спете! - От какво умрял шефа на Макдоналдс? - Като видял от какво се правят хамбургерите им... В детската градина всички деца заспaли на обяд, само Иванчо не спи.Госпожата го пита: - Иванчо, защо не спиш? - Ами, Госпожо, аз у нас като си лягам и заспивам с мама, слагам си пръстчето в нейното пъпче и заспивам. -Ами, добре Иванчо, ако ти дам да си сложиш пръстчето в моето пъпче ще заспиш ли? -Оо, да ще заспя веднага, Госпожо! Така и станало...След малко Госпожата се обръща към Иванчо: - Иванчо, ама това не ми е пъпчето!!! - Ааа, Госпожо, ми това не ми е пръстчето! Седи мутра на брега на реката и лови риба. Както си му е реда, взел пръчка, вързал конец, хвърлил я във водата и чака. По едно време небето се разтваря и се явява Исус: - Ей, щастливец си ти Картоф! Мутрата радостно тича при шефа си: - Шефе, яви ми се Исус и каза, че съм щастливец. - И що пък си щастливец? Тича мутрата обратно на реката и пита: - О, Исусе, защо да съм щастливец? - Защото са ми приковани ръцете на кръста. Иначе такъв тупаник щях да ти метна...