Един мъж влязъл в едно заведение, седнал на бара и започнал да гледа едрогърдестата барманка. След малко се усмелил да ù предложи 100 лв срещу секс. Барманката, както била закъсала с парите, се съгласила. На следващия ден мъжа пак дошъл в бара и пак ù предложил. Тя пак се съгласила и така до петата вечер. Барманката започнала да се влюбва малко по малко, и го попитала:
- Къде живееш?
- На Пиротска.
- А, какъв късмет, и аз живея на тази улица. Кой номер?
- 4.
- Аа, ама ние сме съседи... Аз живея на N 5!!!
- Еми как няма да сме съседи като баща ти ми даде 500 лв да ти ги дам за Коледа...
1 - Здрасти! Хайде да ходим да пием бири?! Че ми е едно скапано настроението...
2 - Какво се е случило?
1 - Мими ме заряза днес. Може да се напоркам.
2 - ??????
1 - Тръгвам днес за университета, и докато пътувах ме заряза.
2 - Как така?
1 - Накратко. В метро беше шумно, не чувам, че ми звъни телефона. Пише ми sms:"Ще се видим ли днес?", след малко пак получавам sms:"Що мълчиш?", блъсканица в метрото - не мога да отговоря. После пък ми падна батерията, телефонът ми се изключи.
1 - Включвам го чак вкъщи, автоматичен sms:"Изпуснати 21 обаждания." И един след друг sms-и:"Не ми ли говориш?", "Вече не ме обичаш?!", "Защо мълчиш?","Не искаш да говориш с мен, даже телефонът ти е изключен!", "Това беше! Повече не ми трябваш!", "Край! Разделихме се! Не ми се обаждай!"
1 - Хайде да ходим за бири...