Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
При треньорката на националния отбор по фигурно пързаляне идва едно момиче и казва: - Трябва да ме вземете в отбора! - А какво можеш? - Мога на голяма скорост да напиша осмица на леда. - Това го могат всички! - Аз пиша с римски цифри!
Разни 1,819 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тренера на Левски отишъл да гледа тренировка на ЦСКА. Той видял как цесекарите редят конуси и ги заобикалят, след което вкарват гол. Когато се върнал, понеже нямал конуси, наредил варели и тръгнал да се разхожда, а футболистите на Левски започнали да тренират. След малко телефона му звъннал. Той отгворил и познал гласа на помощник треньора. Той казал: - Помощ,варелите водят с 2:0. На студент му провървяло. Успял да намери хубава квартира с нисък наем. Колегите му идват на гости и той ги развежда из жилището. - Това е кухнята, това е спалнята, това е хола... - А, този чук и тази тенджера закачена на стената, за какво са ти? - пита един от колегите. - Това е говорящ часовник. - Аз никога не съм виждал такъв. Ще ми покажеш ли как работи? - Гледай, - казал студентът, взел чука и с всичка сила ударил по тенджерата. От другата страна се чуло: - ВЕЧЕ Е ДВА И ПОЛОВИНА, МАМИЧКАТА ТИ ДА Е...! Вървят две приятелки, секретарка и зооложка, и виждат две заклещени кучета: -Какво правят?-пита секретарката. -Ами, така правят секс и докато мъжкото куче не свърши, не могат да се освободят и остават заклещени. Секретарката помълчала малко и казала: -Добре, че хората не сме като тях, иначе директорът имаше да ме мъкне от кабинет в кабинет. Нов преподавател се запознава с групата: - Така, подаръци за мен има ли? Всички: - Не! Един: - Има. Преподавателят: - Ще формулирам по-иначе въпроса: "Има ли отличници в групата? Гледам, че има един. Събира старшината новобранците и започва със строг глас: - Петров, я излез две крачки напред! Излиза Петров а старшината му вика: - Що е това родина бе, Петров?! А Петров плахо: - Миии... не знам! Старшината го скастрил и му изкрещял: - Това е твойта майка бе говедо! Марш в строя. Върнал се нашия в строя, а старшината подхванал Иванов: - Абе Иванов, що е това родина бе?! А Иванов мазничко: - Ми майката на редник Петров. Старшината почервенял от яд и се развикал: - Абе келеш това е и твойта майка бе! Разбра ли ме сега. Иванов: - Разбрах. Старшината: - Кво разбра?! Иванов, уверено: - Че Петров ми е брат!