Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как се псуват джедаите? "И нека майка ти бъде с мен" !
Разни 2,006 прегледа
Следващ →

Още вицове

Марийка: Иванчо, в къщи има проблем. Майка е забременяла извънматочно и сега ще и го вадят през корема.... Иванчо: У нас проблемът е още по-голям - моята майка е забременяла извънтатъчно и тате каза, че ще и го извади през носа! Малкият Бойко(от Банкя) пита майка си: - Може ли да отида да играя с Гошко? - Не може, той е лошо дете. - Тогава може ли да отида да го набия? - Ало, бърза помощ ли е? Тъщата се е разболяла...Как не лекувате?? А кой лекува? Благодаря. Ало, терариума ли е? Влизат в банката маскирани Мечо Пух и Прасчо. Мечо Пух викнал: - Това е обир! - А, къде е оръжието? - пита учуден касиерът. Мечо Пух сваля на Прасчо маската и пита: - Да се изкашля ли? - Идвам да ви оправя водната инсталация. — Но тя е в изправност! — Не живеят ли тук Стоянови. — Ние сме Драганови. Стоянови се преместиха преди осем месеца. — По дяволите! Обаждат се спешно за водопроводчик, пък после се местят!