Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един кон влязъл в един бар и попитал: - Имате ли Бензин на пръчка... Барманът отговорил: - Не имаме Нафта на клечка... Конят се усмихнал и казал: - Е аз да не съм радиатор.... И излезнал през вентилационната шахта...
Любими Герои 3,405 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели: — Отдавна не съм те виждал на стадиона да гледаш мачове! — Жената не ме пуска, кара ми се. — Ти мъж ли си? Хвани я, свали и гащите и я напляскай по дупето едно хубаво! След някоя седмица пак се срещат: — Пак те нямаше на мача? Направи ли, каквото те посъветвах?! — Аха, направих. Свалих я на леглото. Свалих й гащите и се зачудих за какво ми е този футбол!?! В съда адвокатът защитава много секси мадама, изнася си пледоарията и накрая казва: -Аз свърших! Съдията отговаря: - Аз също! - Татко, а за какво ни е необходима силна воля? - Силната воля ни помага да минем покрай красиво дупе и да не се обърнем, за да не се разочароваме. ... - А ако дупето е като на Мими-съседката? - Тогава забрави за силната воля. В лудницата лудите седят и си говорят. Каже един едно число и всички се смеят. - Защо се смеете като ви кажат някое число? - пита главният лекар. - Ами ние така си разказваме вицове. Всичките ги знаем и сме си ги номерирали, така е по-лесно. - Е, нека и аз да кажа един виц тогава, 601… Да, ама никой не се смеел. - Защо не се смеете? - пита лекаря. - След 600 са политическите… В леглото. Дългогодишен брак. Жената, настроена за секс: - Скъпи, кажи ми нещо мръсно... - Ами...нашата кухня, например...