Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Загубил се един гърбав през нощта в гората, седнал под едно дърво да прекара нощта! Изведнъж изпод дървото се чуло: -Хей, ти, имаш ли гърбица? -Да - отговорил гърбавият. -Дай ми я на мене тогава - казал гласът и гърбицата мигом изчезнала. На другият ден се прибрал човека, срещнал свой познат, който бил съкат и му разказал за чудотворното дърво. Съкатият решил и той да отиде. Паднала нощта, намерил той дървото, седнал и зачакал. По едно време се чул глас: -Хей, ти, имаш ли гърбица? -Не, аз съм сакат. -На ти тогава и една гърбица!
Черен хумор 1,935 прегледа
Следващ →

Още вицове