Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама бармани си приказват. - Вчера на бара седна известен певец, поръча си кафе, остави ми петдесетачка и си излезе, без да ми иска ресто! - Пък при мен вчера влезе мутра, поръча си кафе, остави ми петдесетачка и си излезе, а след десет минути се върна с приятели и ми взе петстотин заради това, че съм му свил парите!
Разни 1,962 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако сте над тридесет години и нямате абсолютно нищо в този живот - то значи вие сте честен и достоен човек. Събуждат се двама рибари след тежък махмурлук. Отварят трудно очите и не вярват какво виждат - поляната разорана, мрежите хвърлени по брега. - Виждаш ли, пияна главо, къде си хвърлил снощи мрежите! - разкрещял се първият рибар. - Кой е бил пиян, бе! Където гребеше, там хвърлях мрежите! Мъж седи в къщи. На врата се звъни. Мъжът отваря вратата и онемява... На прага стои самата смърт с коса. - Спокойно! Идвам за канарчето! Мъж се връща пиян вкъщи и жена му: - Обещай, че повече няма да пиеш! - Добре, повече няма, но по-малко също! Един човечец си варял ракия в малката барачка зад къщата, поради високия акциз. По едно време чул че някой влиза в къщата, отива да провери и вижда ... жена му с някакъв мъж ... погва той нахалника и го счупва от бой. През това време в барачката се натикали 2-ма полицай. Мъжът след като наритал натрапника и го изхвърлил решил да провери как е ракията. Отваря вратата и вижда две ченгета, седят с един тефтер и един химикал. Мъжа се стряска но запазва хладнокръвие, взема тефтера и химикала и остроумно пита: - Какво трябва да пиша ... - Всичко както си беше - казват полицайте. Мъжа сяда пише и предава тефтера....Полицайте се плесват през челото и изревават ... - Кво си писал ти бе ! ! ! - Всичко както си беше - отговорил мъжът - Прибирам се аз в къщи качвам се в спалнята някакъв мъж изнасилва жена ми ... излизам навън с криминално проявения и когато извиках "Полиция! ! ! " двама униформени излязоха от барачката ми, в която пекът ракия.