Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама мъже седели в дъблински бар, когато единият се обърнал към другия и казал: - Виждаш ли оня приятел, ей там? Не ти ли прилича на мен? Мъжът отишъл при своя двойник и заявил: - Извинявай, обаче не мога да не забележа, че си приличаме като две капки вода. - Прав си, наистина си приличаме. - Откъде си? - От Дъблин. - И аз. - На коя улица живееш? - На Килфойл Роуд. - На Килфойл Роуд ли? И аз живея там. На кой номер? - Седемдесет и шест. - На седемдесет и шест? Не вярвам на ушите си. Как се казват родителите ти? - Джо и Кити. - Джо и Кити. Невероятно. Моите също. В този момент барманите се сменили. - Нещо да се е случвало? попитал новият барман. - Нищо отвърнал старият. А, освен че близнаците Мърфи пак са пияни.
Пиянски 2,430 прегледа
Следващ →

Още вицове

Син пита баща си: - Тате, що аз мога да пиша, а пък другите деца от детската градина не могат. - Щот си умен тате. - А защо аз мога да чета, а те немогат. - Нали ти казах, щот си умен. -А защо мойта пишка е много по голяма от тяхните. В това време бащата извиква: - Щот си на 23 бе идиот. Полицай гони криминално проявен: - Стой! Полиция! Провиненият: - Стой ти, мене ме гонят. Чревоугодничка: Живея, значи ям. Семейство извънземни ще установяват контакт със земята. Кацнали на една бензиностанция и мъжът слязъл, да говори с земните жители. Понеже не знаел, как изглеждат помислил колонките за бензин за хора, приближил се и почнал да говори с едната. Естествено колонката не отговаря и след половин час оня се прибира в чинията, и казва: - Ебати, тия земните жители били страшно надути, ма. Жената поглежда през прозорчето, обръща се към него и казва: - Как нема да са надути, бе. И ти да можеше, да си омотаеш оная работа два пъти около тебе и да си я мушнеш в ухото, и с тебе нямаше да може да се говори. - Отче алкохолът враг ли е на здравето? - Враг е. - А защо пиете? - В библията е казано да обикнем враговете си!