Мутра отива на работа. Гледат го другите мутри и на лявата буза и на дясната едни марли, едни превръзки. Питат го:
-Кво става бе брато?
-Кво става, как можа да ми звънне джиесема точно когато си гладех ризата бе. Звъни той и аз дигам да се обадя и си лепнах ютията за бузата.
-Добре де ама що си с лепенки и от другата страна бе.
-Що. Щот нали требваше да се обадим у Пирогов.
Любима моя, поздравявам те по случай Свети Валентин - денят на всички влюбени. Нямам думи, с които да кажа, колко много те обичам и обожавам. Само ти, и завинаги ти ще бъдеш в моето сърце.
Обичам те, целувам те!
(това е автоматично съобщение, няма нужда да отговаряте на него).