Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос : Защо студентите по математика никога не се обясняват в любов? Отговор : Не е вярно ! Преди време един направил опит , но се получило следното: - Моя малка теоремко ! Пленен съм от острите ъгли на любовта! Твоите перпендикулярни погледи събуждат в мен уравнение от втора степен с две неизвестни. Като поставим родителите извън скоби, двамата с теб оставаме сами в равнината. Ще построим триъгълна къщичка с две страни и ъгъл между тях. А на онзи, който обикаля по орбита, концентрична на моята, ще му разбия абсолютната стойност и ще го пратя да вади квадратни корени....
Студентски 3,057 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиятелен човек иска да подари кола на политик. - Знаете, че не мога да приема - протестира политикът. - Това е подкуп! - Тогава ще ви я продам за двадесет долара - предлага бизнесменът. - В такъв случай ще взема две... - Мамо, помниш ли онази китайска ваза, - пита дъщерята, - която се предава от поколение на покление? - Разбира се, че помня. Защо? - Ами моето поколение прекъсна тази традиция. Жена пътува в препълнен автобус.Внезапно си бърка в чантата и казва: - Яйцата, чадъра, перуката, всичко е тук. След известно време пак притеснено бърка в чантата: - Яйцата, чадъра, перуката, всичко съм взела. Оттегчен мъж до нея казва: - Госпожо, престанете да ми бъркате в гащите чантата ви е на пода. - Искат да накарат народа да си сортира боклука. Всяко нещо да се хвърля в отделни контейнери. - Ако за това, че не си сортирал нещо правилно, не почнат да дават три години затвор, това у нас няма как да стане. Самолет попада в буря над Тихия океан. Капитанът се обръща към пътниците по високоговорителя: - Дами и господа, моля затегнете коланите. Нашият самолет има авария. Загубихме и четирите двигателя и сега се опитваме да се приводним в океана с възможно най-малко сътресения. Умолявам ви, да не изпадате в паника. Всичко ще бъде наред. Един от пътниците се разкрещява: - Стюадесааааааа .... стюардесаааааааа!!!! Там, където ще се приводняваме, има ли акули? - Боя се, че има, господине.... Но вие не се вълнувайте. В джобчето на спасителната жилетка има флакон с течност против акули. Моля всички да намажат ръцете и лицето си с нея, а също и откритите части на тялото. - И какво? Акулите няма да ме ядат ли? - Не, ще ви ядат, обаче с огромно отвращение...