Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Имате ли панди? - Само китайски.
Животни 3,449 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос в съда: - Видяхте ли, как умря отец Браун? - Да, ваша чест. Той отиде при човека, който стоеше на ръба на моста и се готвеше да скочи в реката, и се опита да го разубеди да не прави това. А след петнадесет минутен разговор те се хвнаха за ръце и скочиха заедно. Войник отива при командира: - Искам отпуска, жената трябва да ражда... Командирът го пуска. След седмица се връща войника. - Е, момче или момиче? - След девет месеца ще разберем. Съпругата е бясна: - Заплаших мъжа си, че няма какво да облека и затова ще изляза гола на улицата. И знаеш ли какво ми отговори той? - Какво? - Щом съм решила да излизам, да му купя цигари и уиски. Сър и Лейди отишли на разходка в зоологическата градина и си взели гид. Спрели прид клетката на шинпанзето гидът казал всичко за шинпанзетата и накрая добавил. - Те имат през цялата година полови контакти. Лейди казва: - Сър, чухте ли? Сър - мълчи. Продалжават разходката по нататак и се спират пред клетката на дивите патици. Гидът им разказва всичко за дивите патици и накрая: - Те имат само два сезона полови контакти. Лейди казва: - Сър, чухте ли? Сър - мълчи. Продалжават разходката по-нататък и се спират пред клетката на благородния елен. Гидът пак казва всичко за него и накрая споминава, че те само веднъж в годината имат полови контакти. Сър казва: - Лейди, чухте ли? Лейди: - Но забележете какви големи рога има. Жена влиза в гинекологичен кабинет и казва: - Докторе, не мога да достигна до оргазъм без значение с какви и колко мъже го правя! - А, я да я видим тая работа! Сложил жената на кушетката, опънал я, а тя като дърво си лежала и накрая казала: - Видя ли, бе, докторе, нищо не ми става! - Бах, маааму! Чакайте да викна един друг колега той да пробва! Минал я и друг колега, трети, четвърти, пети...нищо и нищо! - Изчакайте сега, ще викнем един колега, дето се слави за голям ебач, нека и той пробва! Викнали го, наебал я и той, но и той не можал да задоволи жената!Погледнал я единият мъж и казал: - Ами, госпожо, съжалявам, май наистина имате сериозен проблем и по-добре се обърнете към доктор! - Ама как така?!Вие не сте ли доктори?! - Не! Общи работници сме, боядисваме поликлиниката!