Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво би казал Терминатор, ако беше шоп: "Па ша дода!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Надявам се, че властта ще ликвидира хазарта? - Да се обзаложим ли?
Бисери
03.10.2017
2,654 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо се връща от работа, Марийка отива: - Марийке, давам 50лв. да свалиш полата си. Свалила я. - Давам 100лв. да свалиш сутиена си. Свалила го. - Давам 50лв. да свалиш бикините. Свалила ги. - Давам100лв. да се оправим. Оправи ли се. По път за работа Марийка срещнала Бригадира: - Марийке, Иванчо даде ли ти заплатата?
Няколко господа искали да направят Паганини за смях: — Вие сте действително втори Орфей! – казал стопанинът на къщата. — И колко поразително приличате на него! – саркастично отбелязал друг. — Това е вярно, господа – съгласил се Паганини. – И Орфей е свирил пред животни.
Немски концлагер. Немец разпределя пленниците: - Този да се разстреля! - Този в газовата камера! - Този да се обеси! Идва ред на огромен мъжага. - Този в газовата камера! Мъжагата /обидено/: - Другарю фашист, не е редно така. Ами трети ден в газовата камера. Почва вече главата да ме боли.
Един заек вървял из гората. Пъшкал и охкал.Срещнал друг заек и той охкал и куцал. Единият заек попитал другия: - Лов, нали? - съчувствено пита. - Лов. - Ловец, нали? - Ловец. - Простреля те, нали? - Не бе, настъпи ме!
Майстор-готвач към ученик: - Взимаш две трети мляко, една трета сметана, една трета кафе... - Но вече станаха четири трети! - Не ме прекъсвай за глупости! Вземаш по-голяма тенджера и готово!