Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Реплика от един сериал:" И нали знаеш, че по добре да имаш вазелин и да не ти трябва, отколкото да ти потрябва и да нямаш!!!"
Бисери 3,256 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван: - Кой е най-хубавият град в света? Отговор: - Естествено, Ереван. - А какво ще стане с най-хубавия град, ако американците пуснат атомна бомба върху него? След дълго мълчание радиото отговаря: - Тбилиси също е хубав град. Красива дама се вози в такси. Вече пристигат до местопредназначението дамата понечва да извади пари, но уви - просто ги е забравила: - Ох, забравила съм си портмонето! - започва да се вайка тя. - Така ли?! - казва шофьора и подкарва в непозната за нея посока. Стига до една гора, вади чаршаф от багажника и го постила на земята. - Но, моля ви се, как така, та аз имам две деца, не може такова нещо! - измънкала тя, явно примирена да става, каквото ще става! - Няма значение - казва шофьора. - Аз имам вкъщи десет заека! Започвай да скубеш трева и слагай в чаршафа! Тя така ми се нахвърли в леглото, че си помислих:"Ако остана жив, повече няма да изневерявам на жена си.." Малко момиченце за първи път присъства на бракосъчетание. По едно време дърпа майка си за роклята и пита: - Мамо, защо булката е цялата в бяло? Майката: - Защото бялото е цветът на радостта и щастието. За булката, днес е най-щастливият ден от живота.... Момиченцето /след кратък размисъл/: - Мамо, а защо тогава младоженецът е в черен костюм? Димитър Пенев на световното в САЩ, преди мача с Аржентина: — Знам ги много добре. Там са Марадоната и Каниджа. Те са европейски шампиони на Южна Америка.