Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Дъщеря пита майка си: - Мамо, татко защо има толкова малко коса на главата? - Защото много мисли... - А ти защо имаш толкова много? - Мълчи и яж!
Семейни 3,227 прегледа
Следващ →

Още вицове

В дискотеката: - Готови ли сте да избухнееееееееем? От задните редици: - Аллах акбаааааар! Съпругът, подобно на престъпника, постоянно трябва да доказва своето алиби. Марийка споделя с майка си: - Мамо, струва ми се, че Иванчо е алкохолик! - По какво съдиш Марийке, вие ходите от три дни! - Ами снощи в дискотеката за първи път му седнах в скута и почуствах, че има половин литрово шише с водка в джоба! - Хубаво си е момчето, нищо му няма! Аз цял живот седя в скута на баща ти върху една ампула с пеницилин!! Две блондинки станали свидетели на тежко престъпление и били извикани в полицията за разпознаване. Показали им снимка на главния заподозрян: - Това не е той! - казала първата блондинка. - По какво разбрахте? - попитал полицаят. - Този на снимката има само едно око и едно ухо. - Това е защото снимката е в профил. Дошъл ред на втората блондинка. - Това не е той! Този на снимката носи контактни лещи. Полицаят бил изумен! - Но как разбрахте? - попитал полицаят. - Ами щом има едно ухо и едно око, как би могъл да носи очила? Седнали три мишки в един миши бар да къркат мишо уиски и да се надлъгват. Първата мишка казала: - Пичове, аз сутрин като стана излизам от дупката и изцепвам направо към капана грабвам сиренето и започвам да помпам бицепси на пружината, гледайте колко съм як вече - захилил се мишокът, докато стягал дясната си ръка. Вторият леко се надигнал и започнал да реди: - Бегай бе брато, аз като се събудя, обикновено следобяд, първата ми работа е да намеря мишата отрова, вадя личната карта и започвам да си чертая линии, нема такъв кеф, разпуква ми се главата направо - казала втората и облизала ръбовете на личните си документи. Третата мишка въздъхнала тежко, станала и тръгнала да си ходи. Първата мишка учудено попитала: - Къде бе, мишле?! И третата небрежно подхвърлила през рамо: - Отивам да шибам котарака...