Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Надпис в маршрутка: "Пътници, не пречете на шофьора, молете се мълчаливо!"
Разни 1,270 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кореспондент на чужд вестник пристига в един наш град. Целта му е, да напише статия за живота на простите хорица в комунистическото общество, която да се използва за пропаганда. За да стане статията колкото се може по-зловеща той влиза в една кръчма и задава въпроси на най-пияният човек в нея: - Кажете ми, господине. При нас във всяко семейство практически има автомобил, а при вас например, има ли автомобил? - Им-м-м-ма! И не един, а два даже! - Как два? - Ами ей сега като те тресна със стола по тиквата и ще пратят една кола за теб, и една за мен… Бащата към малкия Иванчо: - Харесва ли ти Марийка? - Харесва ми, но е лоша по характер. - Защо? - Не ми дава да я пипам. - Родил съм се под три щастливи звезди! - Наведнъж? Как? - Да, баща ми е полковник! Един руснак, един французин, един американец и един адвокат се возят в едно купе във влака. За да впечатли останалите, руснака вади една бутилка водка от сака си и казва: "Ние в Русия имаме толкова много водка, че тази бутилка мога да я хвърля ей така през прозореца" и я хвърля. Французина след две минути вади една бутилка отлежало вино от сака си и казва: "Ние във Франция имаме толкова много отлежали вина, че тази бутилка мога да я хвърля ей така през прозореца" и я хвърля. След половин час мислене американецът, без да каже нищо, хваща адвоката и го хвърля през прозореца ... "Саманта Фокс: България е много българска!" Каква мисъл, каква философия! Саманта Фокс доказа, че има две страхотни полукълба и те се намират в сутиена.