Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Три часа през нощта. Вбесен мъж чука по стената на съседа: - Ако не престанеш да свириш на скапания тромбон ще се побъркам! - Боя се, че си закъснял, драги - отвръща съседът - аз престанах преди два часа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Надпис в маршрутка: "Пътници, не пречете на шофьора, молете се мълчаливо!"
Разни
03.10.2017
1,269 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една дама била с любовника си, когато изненадващо мъжът й се върнал от командировка. Къде, къде младежът се скрил на терасата. Да, но мъжът го видял: - Какъв е този гол мъж на терасата, ма жено? - Шшш тихо. Беше при комшийката от горния етаж. Мъжът й се върнал и момчето се скрило на нашата тераса. - Щом е така, може. Я жено, върви купи бутилка вино да се почерпим с младежа. Младежа се успокоил, че е оттървал боя. Щом жената излязла мъжът си казал: "Абе мамка му! Ние не живеехме ли на последният етаж?"...
Преподавател следи студентите на изпит в УНСС: - Чувам гласове, а не трябва да ги чувам.
Две жени били осъдени на по 15 години затвор и ги излежали в една килия. Пуснали ги в един и същи ден, те излезли, спрели се пред вратата на затвора и си приказвали още два часа.
В детската градина всички деца заспaли на обяд, само Иванчо не спи.Госпожата го пита: - Иванчо, защо не спиш? - Ами, Госпожо, аз у нас като си лягам и заспивам с мама, слагам си пръстчето в нейното пъпче и заспивам. -Ами, добре Иванчо, ако ти дам да си сложиш пръстчето в моето пъпче ще заспиш ли? -Оо, да ще заспя веднага, Госпожо! Така и станало...След малко Госпожата се обръща към Иванчо: - Иванчо, ама това не ми е пъпчето!!! - Ааа, Госпожо, ми това не ми е пръстчето!
Офицер ругае войник: - Редник Иванов, снощи си се върнал в казармата наплюскан до козирката и отгоре на всичко си бутал крадена количка! - Тъй вярно! - Марш в ареста! - Тъй вярно! Но може би помните, че в тази количка бяхте вие!