Четирима шотландци се срещнали и решили да отидат до бара на биричка. Но като стигнали до бара единият въздъхнал и тръгнал да си ходи.
- Хей, Джони, не искаш ли да дойдеш? - му подвикнали приятелите.
- С удоволствие, но нямам никакви пари.
- Голяма работа! Идвай с нас, никой няма да те кара да пиеш бира.
Съобщение в Интернет:
"КАТ препоръчват да се отменят пътуванията с лични автомобили и да се използва градския транспорт".
Коментар:
"Опитах. Шофьорът на автобуса ми се кара, псува яко, но зад волана не ме пуска!"