Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Щастие - когато не трябва да лъжеш, че ти е добре.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Обява във вестник: "След нашата работа хлебарките изчезват завинаги! Гаранция - половин година."
Разни
03.10.2017
1,271 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ловна дружинка отива да избива глигани,а господин Ловжийков тръгва с тях, за да бере гъби...- Господин Ловджийков, видите ли глиган, решите ли да го гърмите, прицелвате се и го прострелвате точно в главата. В противен случай сте мъртъв!-Естествено, другарю - отвърнал той Клекнал г-н Ловжийков мажду два бора и започнал да бере...Изведнъж гледа на 7м пред себе си голям и тлъст глиган. Прицелва се Ловджийков в животното и "ПРАС!!!" - гърми го по задника... Глиганът изцвилва громко, обръща се, фокусира Ловджийков и хуква към него с адски гняв.Господи Ловджийков:- Малеее, ми ся... чи ко’ ма бърка мене, чи аз съм за гъби...
Защо някои мъже присъстват на раждането на децата си? - Като компенсация за отсъствието при зачеването им.
Слон и мишка вървяли заедно из пустинята. Голяма жега, слънцето пече, няма къде да се скрият... По едно време мишката казала: - Слоне, дай ти мина отляво да се скрия малко в сянката ти, а после ако искаш ще се сменим?
- Коя жена винаги знае къде е мъжът й? — Вдовицата.
- Яж, сине, хляб! - Но аз не обичам хляб! - Яж и ще станеш голям и силен! - Но защо?!? - За да може да си заработиш хляба. - Но аз не обичам хляб!