Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Програмист и програмистка в леглото. След като свършили, тя попитала: - Save changes? OK or Cancel?
Програмисти 3,204 прегледа
Следващ →

Още вицове

Червената Шапчица стои на улицата и се опитва да хване такси. До нея спира лимузина, прозореца се отваря и един мъж пита: - Къде отиваш, Червена Шапчице? - Ами, бързам за радиото. Баба има рожден ден и искам да я поздравя! - Чудесно, красавице! Аз съм директор на радиото. Качвай се в колата и аз ще те уредя! Качва се Червената Шапчица в колата и радостно заявява: - Ах, колко съм ви благодарна, готова съм да направя всичко за вас. Мъжът това и чакал, отбил колата в близката горичка, разкопчал си панталона, извадил оная работа и казал: - Давай, Шапчице! - Ох, аз... не знам, ах колко се срамувам... за първи път ми е... много съм притеснена... - Спокойно, бе! Всички се стесняват първия път. - успокоява я мъжът. - Е, добре тогава! - съгласява се Червената Шапчица. Хваща инструмента, навежда се към него, въздъхва тежко, отваря уста и казва: - Скъпа бабо... Мъж се прибира по-рано от командировка, но когато посяга да влезе разбира, че е заключено и започва да чука по вратата. Тогава от вътре се чува мъжки глас: - Кой е? Мъжът: - Как кой е!?! Мъжът е... Любовникът от вътре: - И к`во искаш? Съпругът се смаял... - Ами ами... искам да ям! - Манджа от вчера ядеш ли? - Ами да... - Тогава ела утре! Върви Мечо Пух през гората с лопата на рамо и среща Йори. Йори го пита: - Мечо Пух, какво си правил с тая лопата. - Амии, погребвах Прасчо. - Ама що има кръв по нея!!! - Това е защото се опитваше да изпълзи. Днес хиляди хора искаха да напишат на стените си във ФБ, че Фб не работи... ---- В момента цялата държавна администрация е в стрес.... Фейсбук не работи... ---- Поради липсата на ФБ днес хиляди хора се записаха в google plus...а google chrome директно пренасочваше ;-) ---- По неофициална информация целия срив се е получил след логването на Чък Норис - Скъпа, какво има за вечеря? - Нищо... - И вчера нямаше нищо! - Сготвила съм за два дена..