Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ева: - Адам,къде сме? Адам: - Нямаме храна,дрехи,дом и приятели! Значи сме в Бългприя!
Други 1,820 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят две лезбийки в бара. Едната казва: — Виж само! Каква мацка!… Какви гърди! Какви крака… Какво мълчиш? — Не моа да говора, станал ми е езика! Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - К’во е т’ва? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе..., ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Бе, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, ДИЙ!!! Професорът пита свой студент: - Колега, какво ви е отношението към висшата математика? - Ами? нещастна любов. - Какво имате предвид? - Аз я обичам, но тя не ми се отдава. Край една бензиностанция: - За Бога, защо вече пети час седите върху този варел бензин? - Опитвам се да откажа пушенето! Иванчо тича в кабинета на доктора: - Извинете, а възможно ли е седемгодишно момиченце да забременее? - Не. - Ах, шантажират ме, значи...