Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Гневен юзър след като три пъти си подменя хардуера решава, че проблема му е софтуерен и се обажда в Microsoft:<BR>- Абе, от вашия продукт компютъра ми пуши кажете какво да правя?<BR>- Влезте в DOS Prompt и напишете "Don’t Smoke".
Програмисти 3,042 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Славчо в кръчма с жена: - Гледам те и си мисля: още ли да пия, или вече ми харесваш!? Сяда в таксито стара баба с автомат. Таксиметровият шофьор удивено я пита: - Не си ли стара да ходиш с автомат? - Времената са такива, изнасилват! - Кой пък ще тръгне тебе да те изнасилва!? Бабката зарежда автомата и намигивайки казва: - Ами ти!... Прибира се момиче вкъщи: -Майко, намерих пет лева! -Изтръскай си сламата от роклята и повече никога да не лъжеш майка си... И въобще, аз на твоята възраст намирах повече. Две блондинки се наслаждават на красив залез. - Обожавам природата - казва едната. Другата се изумява: - Учудвам се, мила. След всичко, което е направила с теб?! Навечерието на Нова година. Дядо Мраз стои насред къщата си и грозно псува. Снежанка прегорила манджата. Джуджетата - пияни, не щат да работят. Всеки момент трябва да се тръгва да се разнасят подаръци, а торбата стои празнa. Елените осрали целия двор, счупили оградата на обора и избягали. В целия този хаос Дядо Мраз се оправя сам-самичък, с един-единствен помощник - едно малко ангелче. Ангелчето обаче цяла сутрин се мотае, а уж е излязло за малко само да донесе една елха... По едно време вратата се отваря, ангелчето влиза с елхичката на рамо и вeсело пита: - Къде да я сложа тая елха? Оттогава е традиция на върха на новогодишната елха да стои едно малко ангелче...