Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Влиза жена в стоматологичен кабинет, сваля си джинсите, сваля си бикините, сяда на стола и разтваря крака. Зъболекаря и казва: - Извинете, нещо сте се объркали. Аз не съм гинеколог. - Нищо не съм объркала! - казва дамата - Преди два дни сте сложили нова зъбна протеза на приятелката ми! Вие сте я сложили - сега Вие ще я вадите!
Семейни 3,446 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри с голяма мъка разбили касата на едно чейнджбюро. Прибрали пачките с банкноти и ги занесли в скривалището си. — Хайде да ги преброим – предложил единият. — Защо ти трябва! – отговорил уморено другият. – Нека сега си починем, а колко сме задигнали, ще разберем утре от вестниците. Най-лошата поговорка за мъжа след първата брачна нощ: нито си първия, нито си последния. Учителката разказва на децата за наклоненията на глаголите. - Иванчо, как ще е повелителното наклонение на глагола \"мълча\"? - Шшшш! Барак Обама заяви, че терорист №1 Осама бин Ладен най-после е убит. В свое интервю Бин Ладен засега не е потвърдил, но и не е отрекъл тази версия. Минавал Буда с многочислените си ученици през едно село. Събрали се негови противници и започнали злобно да го оскърбяват. Той ги слушал спокойно и мълчаливо. И от това спокойствие те се почувствали странно. Почувствали се неловко, оскърбяват човека, а той слуша ругатните им, все едно са музика. Нещо явно не е наред. Един от тях попитал Буда: - Какво става? Ти не разбираш ли, че говорим за теб? - Именно при моето разбиране е възможно такова дълбоко мълчание, - отговорил им Буда. - Ако бяхте дошли при мен преди десет години, бих се нахвърлил върху вас. Тогава не разбирах, а сега ми е ясно. Няма да наказвам себе си заради вашата глупост. Ваша работа е дали да ме оскърбявате или не, но да приемам вашите обиди или не - в това се състои моята свобода. Вие не можете да ме засегнете с обидите си. Аз просто се отказвам от тях: те не струват нищо. А сега моите ученици ще ви насерат от бой!..