Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отиват трима приятели за риба и вечерта си лягат в палатката. На сутринта единия казва: - А бе цяла вечер сънувам, че ми правят чикия! Тогава втория добава: - А бе и аз цяла вечер само това сънувам!? Третия стоял и накрая казал: - А аз цяла вечер сънувам, че карам ски и снега ме пръска в лицето!
Семейни 3,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

В съда, съдията пита обвиняемия: - Кажете сега, защо убихте тъщата си? - Беше нещастен случай. Както си седяхме в хола и на нея започна да и тече кръв от носа... и аз за да спра кръвта я стиснах силно за врата... Иванчо се прибира един ден в къщи и отива при дядо си да му се похвали: - Дядо, на обяд помогнах на една баба да пресече улицата. - Браво бе, Иванчо, заслужи си 1 лев. На другия ден Иванчо отива отново при дядо си, но този път води и Марийка: - Днес двамата с Марийка помогнахме на една баба да пресече улицата. - Браво и на двама ви, заслужихте си по 1 лев. Марийка си тръгнала, Иванчо и дядо му останали на саме и дядото попитал: - Днешната баба толкова зле ли беше, че двамата трябваше да й помагате? - Не, просто бабата се дърпаше... Понякога когато си лежа в леглото, в тъмното, ми трябват няколко минути да намеря дупката и да го пъхна. Глупаво зарядно за телефон. Прибира се един сериозно пиинал в къщи и решава педантично да провери дали всичко е наред в дома му..... -Ето това е моята врата... -Ето това е стаята на децата... -Ето това е моята спалня.... -Ето това е моята жена..... а тоя до нея съм, аз! - Предпочитате авангардизма или сюрреализма? - ПостМОДЕРнизъм. Даже се занимавам с него. - Художник ли сте? - Не, МОДЕРатор съм.