Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива един човек на доктор и казва: - Докторе, не съм срал от 1 седмица. Доктора му дава хапчета и казва: - Тези хапчета ще те разхлабят. Връща се същия човек след 3 дена и казва: - Докторе, не помагат. Доктора му дава едно шишенце и казва: - Капваш 3 капки от шишенцето и така ще те разхлаби, че ще си исереш червата. Отива си човека, изпива цялото шишенце - пак нищо. Връща се при доктора и казва: - Докторе, нищо не става! Доктора изумен как така бе и го пита: - Абе ти какво работиш? Оня отговаря кадрови войник. Доктора: - Абе така кажи бе, ей ти 10 лева, върви наяж се и се исери като хората.
Семейни 3,422 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако хората казваха сама това, което знаеха, представяте ли си каква тишина щеше да настане? - Защо в Реал сервират виното във вази? - Защото всички купи са в Барселона... Ето отговорите на изследване, проведено сред жени в САЩ на тема: "Какво бихте правили, ако за един ден имахте пенис?": 1. Ще го ръчкам с него по цяла нощ, каквото да прави, ще съм там да го ръчкам; 2. Ще си изпиша името в снега; 3. Ще го плесна на бюрото на шефа си и ще попитам къде ми е увеличението на заплата; 4. Ще намеря бившия си приятел, ще му предложа да правим секс, а в леглото ще му кажа: "Обърни се по корем да пробваме нещо ново"; 5. Ще се пипам на обществени места; 6. Няма да вдигам седалката на тоалетната като пикая; 7. Ще отида в секс магазин и ще пробвам всички неща там; 8. Ще подскачам гола, за да видя как се клати; 9. Ще пробвам колко геврека мога да закрепя на него. Срещат се двама приятели и единия споделя: - Снощи къв бандит нахлу вкъщи и преби тъщата до смърт! - А ти защо не се намеси? - Е не е честно двама мъже срещу една жена. Връща се мъжа вкъщи и започва да се съблича. Жената казва: - Хич недей да се събличаш, ами върви да набиеш съседа. Мъжът отива отсреща, чуват се викове, бой, след малко се връща и пита: - Набих го, ама я кажи какво направи? А жената: - Ами какво, седя си аз тука вкъщи по цял ден, самичка, скучая...