Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
‎- Сине, едно птиченце ми каза, че пушиш трева. Това е много лошо! - Мамо, ти явно си на нещо по- силно, щом птичките ти говорят...
Семейни 3,034 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Автомобилът е скъпо удоволствие, - каза собственикът на "Москвич", врязвайки се в едно "Бентли". Съвременна концепция за вярност: "Освен теб и мъжа ми, нямам никой!" Една жена си поръчала жиголо, но казала че искала да не е много бърз. Пратили и един, който дошъл след 2 часа. Започнал да се съблича и си хвърлял дрехите през терасата. - Какво правите? Защо си хвърляте дрехите навън? - Ами госпожо, когато свърша тези дрехи вече няма да са на мода. Тогава жената го накарала да си тръгне. Обадила се пак и си поръчала пак жиголо, само че този път да е по-бърз. Моментално на вратата се позвъняло. Когато мъжът влязъл и започнал да се съблича изкарал и един пожарогасител. - Но моля ви, какво правите, за какво ви е този пожарогасител? - Ами как да ви кажа госпожо, не обичам миризмата на изгоряла гума... Съдия пита обвиняем: - В какво сте обвинен? - Че съм напазарувал за Коледа по-рано, ваша светлост. - Но това не е престъпление! Колко рано е било, когато сте пазарували? - Преди магазинът да отвори. Пиян мъж се прибира в 4:30 през ноща, влиза в спалнята и почва да буди жена си: - Чшш! Стаай! Аре! Чууъш ли ко ти каам! Тя: - Стииига беее...... Той: - Аре ма! Стаай! Стаай, че спичелих шистица от тотуту! Чу ли ма! Тя: - Стига бе! Колко е часа? Де ше ходим сега? Вече всичко е затворено! И кръчми и дискотеки! - ??????? Кви кръчми ма? К..К..Кви дискутеки??? Стаай и си заминавай ма!!!