Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"-Стефане ако стъпиш на идиотомер,ще откачиш стрелките!" Учителски
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
‎- Сине, едно птиченце ми каза, че пушиш трева. Това е много лошо! - Мамо, ти явно си на нещо по- силно, щом птичките ти говорят...
Семейни
03.10.2017
3,034 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Автомобилът е скъпо удоволствие, - каза собственикът на "Москвич", врязвайки се в едно "Бентли".
Съвременна концепция за вярност: "Освен теб и мъжа ми, нямам никой!"
Една жена си поръчала жиголо, но казала че искала да не е много бърз. Пратили и един, който дошъл след 2 часа. Започнал да се съблича и си хвърлял дрехите през терасата. - Какво правите? Защо си хвърляте дрехите навън? - Ами госпожо, когато свърша тези дрехи вече няма да са на мода. Тогава жената го накарала да си тръгне. Обадила се пак и си поръчала пак жиголо, само че този път да е по-бърз. Моментално на вратата се позвъняло. Когато мъжът влязъл и започнал да се съблича изкарал и един пожарогасител. - Но моля ви, какво правите, за какво ви е този пожарогасител? - Ами как да ви кажа госпожо, не обичам миризмата на изгоряла гума...
Съдия пита обвиняем: - В какво сте обвинен? - Че съм напазарувал за Коледа по-рано, ваша светлост. - Но това не е престъпление! Колко рано е било, когато сте пазарували? - Преди магазинът да отвори.
Пиян мъж се прибира в 4:30 през ноща, влиза в спалнята и почва да буди жена си: - Чшш! Стаай! Аре! Чууъш ли ко ти каам! Тя: - Стииига беее...... Той: - Аре ма! Стаай! Стаай, че спичелих шистица от тотуту! Чу ли ма! Тя: - Стига бе! Колко е часа? Де ше ходим сега? Вече всичко е затворено! И кръчми и дискотеки! - ??????? Кви кръчми ма? К..К..Кви дискутеки??? Стаай и си заминавай ма!!!