Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По магистралата си кара един рокер своето Харли и отнася едно врабче. Спира човекът и слиза от мотора да види птичето. Смилява се и решава да го прибере у тях докато оздравее. Влиза си вкъщи, превързва врабчето, намира една клетка, слага го вътре, оставя му храна и вода и го оставя да се възстановява. По едно време врабчето се събужда и си казва: - Малеее! Убил съм оня рокер и сега съм в затвора!
Животни 3,317 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Здрасти, моята жена е бременна в четвъртия месец. - А моята в третия. Какво искаш повече, момче или момиче? - Момче. - А защо? - Искам радиоуправляем хеликоптер. На закона се надявай, но и рушвет си приготви. Телефонен секретар: на фона на църковна музика: "Изповядай се, сине мой". Вуте и Пена си идват от коситба с каруцата. Вуте се уморил и вика на Пена да кара каруцата, той да дремне отзаде. По едно време Пена вика: - Вуте, Вуте, току що ни задмина моторист без глава! - Абе стига си ме занимавала с глупости бе, ти си луда, къв моторист без глава! След време Пена пак вика: - Вуте бе, току що ни задмина моторист без глава! Вуте разгневен: - Абе стига си ме занимавала с глупости бе, ти си луда, няма мотористи без глава! Повторило се още няколко пъти, Вуте се разбудил и вика: - Лягай ти в колата аз ще карам! Карал и след малко - гледа моторист без глава ги задминава... - Пено, колко пъти съм ти казвал да не оставяш косата да стърчи от каруцата ! В кафенето: - Келнер, може ли още две бучки захар? - Ама вече ви дадох осем! - Да, ама всичките потънаха.