Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По магистралата си кара един рокер своето Харли и отнася едно врабче. Спира човекът и слиза от мотора да види птичето. Смилява се и решава да го прибере у тях докато оздравее. Влиза си вкъщи, превързва врабчето, намира една клетка, слага го вътре, оставя му храна и вода и го оставя да се възстановява. По едно време врабчето се събужда и си казва: - Малеее! Убил съм оня рокер и сега съм в затвора!
Животни 3,316 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян стои на улицата и вика: - Чудо, току-що видях НЛО! - Наистина ли сте видяли летяща чиния? - го пита мъж с брада и мустаци. - Кълна Ви се, госпожо! - Я да те питам нещо, нали се занимаваш с фотография, трябва да знаеш... - Питай! - Защо обективът е кръгъл, а снимките се получават правоъгълни? Какво е блондинка с плитки? - Свирка с дръжки! Попитали 3-годишно българче: - Какво искаш да станеш като пораснеш? Детето отговорило: - Чужденец. Поздрав за Пена - диабета .. с песента "Бонбони" Гошо - куция .. с песента "спри ме" Иво - кривогледия .. с песента "палаво око" Пешо - затворника .. с песента "четири стени" Мишо - паркинсона .. с песента "те карам да вибрирраш" Дими - двуличния .. с песента "моето друго аз" Пешо - лъжеца .. с песента "кажи честно" Марийка - вдовицата .. с песента "след раздялата" Дими - миризливия .. с песента "стои далече" Дидо - дебелия .. с песента "тяло пречиш ми" грозната Бети .. с песента "умна и красива" Иван куция .. с песента "към тебе тичам" Гошо - немия .. с песента "така ми говори" Жоро-байпаса .. с песента "Ти нямаш сърце" Иван - астмата .. с песента "Дишай"