Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шеф се кара на подчинен, че непрекъсното говори по телефона. - Но това е по работа! - оправдава се служителят. - В такъв случай, ще ви помоля да не наричате нашите клиенти зайчета, котета и писанчета!
Разни 2,006 прегледа
Следващ →

Още вицове

Спор между Иванчо и Марийка. - (Иванчо) - Аз имам 7 топчета!!! - (Марийка) - Аз пък имам 10 лева!!! - (Иванчо) - Аз пък имам брат на 25 години!!! - (Марийка) - Аз пък имам баща който е полицай!!! Тогава Иванчо ядосано си свалил панталона и казал: - Ти пък нямаш такова като моето!!! В същия миг и Марийка си свалила бельото и казала: - Аз нямам като твоето ,но с моето мога да имам колкото си поискам като твоето!!! Преди Бойко Борисов да отиде да се изкъпе в Мъртво Море, то имаше друго, съвсем нормално име... Двама колеги си стоят на един строеж в обедната почивка..До строежа минава невероятна мацка и единият вика: - " Мале на тая ако и го вкарам.." А другият възкликва: - "Аве ей, това е жена ми уе..! ! " Първият отговаря: - "... и веднага и го вадя! " Железопътна гара. Един дядка с униформа върви край влака и почуква с чук колелата на вагоните. - Дядо, какво правиш? - пита любопитно детенце. - Ох, миличко, от петдесет години почуквам с тоя чук по колелата. Мога ли и до днес да помня защо го правя? Животът след петдесетте точно започва - помисли си една жена и помоли да й сипят още петдесет.