Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жабокът Кермит попитал Мис Пиги: -Мис Пиги,къде е Гонзо? -Рита в Левски...- казала тя
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Лунна нощ. На пейка в парка седят влюбени. - Обичаш ли ме? - Да. Целуват се. - Обещават ли да се ожениш за мен? - Да. Целуват се. - А палто от норки ще ми купиш ли? - Не. - Помисли още веднъж. Такава мацка да изпуснеш...
Разни
03.10.2017
1,853 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пиян се прибира вкъщи, кукувичката кука един път. Жена му се събужда и му се скарва: - Как може да се прибираш в един часа бе пияницо! - Часа е десет, ма! - Как един? Кукувичката изкука само един път! - Ти какво искаш и нулата ли да ти я кука!
Един мъж имал хемороиди. Пробвал всякакви лекове, но нищо не помагало.Един ден про4ел обява във в-ка "ле4ение на хемороиди с праз лук" и отишъл на адреса. Ден два и се по4уствал по-добре, но понеже му било скъпо и решил да приложи ле4ението вкъщи. Викнал жената и й казал: "жена, сложи си лявата ръка на корема ми, после сложи дясната на гърба и накрая ми пъхни лука", а жена му :"ми нямам пове4е ръце". Мъжът: "...леле оня ме е ебал..." :)
Здравейте, моя мобилна компания! Стига сте ми помагали да общувам свободно, да движа света, да участвам във все по-нови и нови промоции. Сваляйте цените, негодници!
Зайо Байо си имал златна тоалетна, която била и музикална. Един ден дошъл вълкът и му казал: -Моля ти се Зайо Байо, позволи ми да ползвам тоалетната ти. -Добре - казал Зайо. На другия ден вълкът пак дошъл и казал на Зайо Байо: -Ех, че си Зайо Байо. Пусна ми химна на България. Трябваше прав да стоя.
Влюбени се разхождат вечер под лунната светлина. Изведнъж, гледайки към звездното небе, момичето пита с нежен глас: -Скъпи, знаеш ли къде е Голямата мечка? Младежът с раздразнен тон отвръща: -Скъпа, огледай се, виж колко прекрасна е нощта! Защо отново искаш да си говорим за майка ти?