Мъж отива на психиатър. Доктора:
- Какви са оплакванията ви?
Мъжа:
- Докторе, душата ме боли. Боли ме за България. Страната я окрадоха - странни приватизационни сделки, заменки - кон за кокошка, по улиците пълно с бандити...
Докторът вади от бюрото си бутилка ракия, налива една чаша.
- Пийте, - казва на мъжа.
Мъжът я изпил.
- Е, поолекна ли ви?
- Да, докторе.
- Значи - употребявайте по 500 грама на ден и ще ви мине...
Трима приятели единият Шмаркалка, вторият Тревоман а третият нормален си варват по улицата. Извенъж шмъркалката казал:
- Момчета вижте стена аз предлагам да я прескочим!!!
Тревомаът се обадил:
- Аз предлагам да я заобиколим!!!
А нормалният казал:
- Абе момчета каква стена бе?!?!?!