Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мислех, че съседите ми се усмихват, защото ме харесват и уважават...А се оказа, че е защото са ме чували как пея на караокето.
Бисери 2,947 прегледа
Следващ →

Още вицове

Здрасти Принцесо, ако изпееш "си" на втора октава, обещавам ти, че те чака една страхотна и незабравима нощ... (Съобщение на пейджър) Звънни да ти пусна кучето отгоре! По-бързо! Веднага! (Съобщение на пейджър) ...и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! (Съобщение на пейджър) - Какво е идеалното тегло на привърженик на ЦСКА? - 3 колограма и половина, в тях се включва и урната. Любовта е велик амулет, който превръща света в градина. Върви си Пена по улицата. Среща я Вуте: - Здрасти, Пено! - Какъв такъв човек си, бре Вуте, две думи каза и ме нави? Студент към приятелката си: - Боже мой, как ми омръзна всичко! - казва и той, нервно пушейки цигара. - Живееш на края на света - тези твои изпращания са ми дошли до гуша! Квартирата ти е ужасна - не можем да пушим, да се целуваме, музика да слушаме... Как ми е опротивяло да те чакам на тези идиотски срещи, да се виждаме след занятията, да ям с теб хамбургери вместо вечеря, да стоя на студа по разни долнопробни заведения... А колко пари за цветя съм дал! Тя с ужас го гледа, мислейки, че е дошъл края на връзката им и очите и се пълнят със сълзи. - За по-кратко, - казва той, - омръзнала си ми окончателно. Край на всичко. Хайде да се оженим!