Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В един много голям магазин един мъж се обръща гишето за информация: - Извинете, изгубих жена си... - Всичко за погребения е на четвъртия етаж!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Обява: Търся човек, който да НЕ обича баница. Не друго, но да го видя що за странник е.
Бисери
03.10.2017
2,818 прегледа
Следващ →
Още вицове
Момиче поканило гаджето си на вечеря в дома на родителите си. Перспективата била ужасяваща, но тя му обещала, че после ще излезе с него и ще му се отдаде. За да се приготви, момчето, което също било девствено, отишло в аптеката да си купи презервативи. Аптекарят бил много услужлив и му обяснил всичко за секса. Накрая попитал момчето дали иска опаковка с три или шест презерватива. - Мисля, че предпочитам шестте - отвърнал младежът. - Предполагам, че следващите няколко нощи ще съм доста зает. Момчето отишло навреме за вечерята и на вратата го посрещнала приятелката му. Тя го въвела в трапезарията, където вече седели родителите й. Настанили го и му предложили да каже молитвата. Момчето свело глава. След десет минути главата му продължавала да е наведена. Когато след двайсет минути все още не бил изправил глава, момичето се наклонило към него и прошепнало: - Не знаех, че си толкова набожен. - Аз пък не знаех, че баща ти е аптекар.
Щатът Невада. Страхотна жега. Уморен и жаден каубой слиза от коня, премята юздата около хоризонталния дирек и влиза в бара. Той е пелтек. -Ккк-кк-келнер. Лллл-ле-ле-леде-на ккоо-кка-кола. - Ввв-едд-нна-га - отговаря келнерът.Донася колата - зззапп-оо-вв-яда-йте! В това време влиза друг клиент и казва: - Келнер едно уиски със сода и лед. - Веднага, господине - отговаря стегнато келнерът. Пелтекът го привикал гневно и го попитал: - С ко-ко-гго се ппод-пп-и-чкваш?! - Съссс, съ-ъс, дрр-у-гг-ия!- отвърнал кернерът
Обаждане до бизнесмен. Чува неприятен глас: - Мъртъв си! - Не, жив съм си още. - А? Извинявай, май ми избързва часовника...
Две мутри са в джакузито: - Твоята охрана колко човека е? - 11, а твоята? - И моята е 11, да направим едно мачле?
Според статистиката, най-разпространената болест, с която хората се обръщат към екстрасенси и врачки е слабоумие.