Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Голотата краси човека.
Бисери 2,987 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон... Ясновидец се оплаква на доктора — Докторе, спрях да виждам бъдещето. — Тъй ли?… И откога това? — От следващата седмица. Чукчата го вземат войник. Понеже е по-дребен, го пращат в танкови войски като водач на танк. Една сутрин започва учение. Нареждат всички танкове в редица и командира заповядва: - Первый танк - вперёд!. Първият танк тръгва в атака. - Второй танк - вперёд! - казва пак командира. Вторият танк тръгва в атака. - Третий танк - вперёд! - казва отново командира. Третият танк стои и не мърда. - Третий танк - вперёд! - извиква командира. Третият танк стои и не мърда. - Третий танк - вперёд! - извън нерви крещи командира. Третият танк стои и не мърда. От него изскача чукчата и вика: - Командир, чудо! Моя шляпа говорить, моя шляпа говорить! Седят четирима мързеливци в стаята. На вратата се звъни. Минава един час и първият казва: - Звъни се! Минава още един час и вторият казва: - Трябва да отворим! Минава час и третият казва: - Ще ходя да отворя! След още един час четвъртият казва: - Не, аз ще отида да отворя. След още един час четвъртият отваря вратата, а отвън стои изненадан пети мързеливец: - Ейй, като ракети сте, бе! Даже не можах и втори път да звънна... - Иванчо, по какво учиш? - По история. - И за какво се разказва в урока? - Ами за Наполеон - как е живял, как е умрял… - И как е умрял? - Ами на Света Елена. - Абе какви са тия гадости дето ви учат в училище?