Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Надзирател пита колега: - От пет часа затворниците все пеят!? - Радват се, защото палачите обявиха стачка!
Черен хумор 2,310 прегледа
Следващ →

Още вицове

Адвокатска пледоария в съда: - Да, вярно е, моят подсъдим е откраднал пет хиляди лева. Но моля да вземете под влияние сегашната инфлация! Само за седмица тези пари са се обезценили двойно и от това той е понесъл сериозни загуби! Една блондинка паднала в шахта и си помислила: - Добре, че капакът е отворен,че да мога да изляза. В Сливенският женски затвор две жени си говорят. Едната казала: - Имам една добра и една лоша новина. Добрата е, че за обяд ще има краставица, лошата е, че ще е нарязана. Когато Чък Норис прави лицеви опори той не си вдига тялото нагоре, а бута земята надолу! Късно през нощта, някъде след полунощ. Пред един уличен стълб стои пиян мъж и крещи: - Женааааа, отвори ма, чуваш ли ма, жено! Покрай него минава полицай и му казва: - Господине, жена Ви я няма тук. Това е уличен стълб. Вие сте пиян! - Не съм пиян бе! Жено, отваряй! - Я ми дъхнете! Дъхнал му той, полицаят се вкаменил за момент, след това се развикал: - Айде ма, нема ли да отвориш на човека!