Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кара си една мутра БМВ-то и гледа по тротоара двама негови "колеги" хванали трети от двете страни и го прикрепят да ходи. Спира мутрата с БМВ-то, отваря прозореца и казва: - А, бе братлета. К’во е станало, бе? Нещо да помогнем? Да ви закарам до болницата? А тия му отговарят: - Не, бе брато. Нема страшно! Просто на компира му се счупи Мерцедес-а и сега го учиме да ходи . . .
Разни 1,971 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят в едно заведение две момчета и две момичета. Едното момче отишло до тоалетната. Едното момиче предлага: - Хайде да му направим номер на Митко! И вместо лимонада да му сипем ракия! А другото момче: - Аре да ми направите и на мен такъв номер! Жена на мъжа си: - Представям си какви страшни подозрения са се зародили в главата ти, когато изчезнах за два дни от къщи. - Да, аз веднага си помислих, че ще се върнеш. Телефонен секретар на гореща психиатрична линия: Ако страдате от натрпчиви мисли, моля,помолете някой да натисне 1. Ако сте зависим от друг човек, моля, внимателнонатиснете 3, 4, 5, 6. Ако страдате от шизофрени, моля, внимателно се вслушайте в едни тих гласец който ще ви каже цифрата. Ако страдате от параноя, ние знаем кой сте и какво искате. Просто останете на линия докато проследим обаждането. Ако страдате от маниакална депресия, няма значение коя цифра ще натиснете - никой няма да ви отговори! Как преминава блондинка на примигващ жълт светофар? тръгва спира, тръгва спира.... Съпрузи се возят в кола. След известно мълчание жената казва: - Отдавна се опитвам да ти кажа нещо. Имам връзка с най-добрият ти приятел и искам да се разделим. Мъжът не казва нищо, а само натиска по-силно педала за газта. След минута напрегнато мълчание жената продължава: - Искам децата да са при мен. Мъжът отново не продумва и натиска още по-силно газта. - Искам и къщата да е за мен - продължава тя. Мъжът се вкопчва във волана, натиска педала на газта до край и се насочва към една стена. Жената, не очаквала такава реакция, го пита: - Добре де, ти не искаш ли нещо? - Не, всичко което ми трябва си го имам тук - отговаря той. - И какво имаш? - Еърбег - отговаря мъжът, секунди преди да се блъснат в стената.